Genel Seslendirme ve Acil Anons

Okul, otel, alışveriş merkezi, süper market, sosyal tesis, fabrika ve ofis gibi insan yoğunluğu olan alanlarda müzik yayının yanı sıra yangın, terör olayları ve doğal afetler durumunda binanın en hızlı ve güvenli şekilde tahliyesini sağlamaya yarayan sistemdir.

Acil anons ve seslendirme sistemi ile, müzik ve anons yayınları ayrı ayrı bölgelere yapılabilir. Anons yapılmadığı durumlarda müzik yayını devam eder. Anons yapılmak istediğinde çağrı istasyonu üzerinden anons yapılacak bölge seçilir, konuşma ve anons bitene kadar ana butona basılı tutulur.

Her türlü mimari tasarıma uygun, geniş hoparlör seçeneği olan seslendirme ve anons sistemi ihtiyaca yönelik olarak, bölgelere ayrılarak projelendirilebilir. Farklı bölgelere, farklı müzik yayını yapılabilir ve acil durumlarda sistem otomatik olarak acil anons durumuna geçerek kayıtlı sesli mesajın yayınlanmasını sağlar. Bununla birlikte, kurulan sistemler yangın algılama gibi diğer güvenlik çözümleri ile entegre edilerek yangın sisteminden gelen uyarılar ile devreye girebilir.

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!

0 312 442 07 00

Copyright © Akay Güvenlik 2024 | Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım: Teknobay
WHATSAPP HATTI