Video Analiz Sistemleri

Günümüzün gelişmiş video analiz sistemleri ile riski en aza indirgiyoruz.

AKAY’ın sunduğu dünyanın önde gelen yapay zeka tabanlı video analiz sistemleri, riskleri minimuma indiren ekonomik çözümler olarak öne çıkar. Dünya çapında önde gelen markaların başarısı kanıtlanmış ürünleri, AKAY’ın uzman ekibi tarafından kurgulanarak hayata geçirilir. 

Yapay Zeka Tabanlı Video Analiz Sistemi Faydaları;

Yapay zeka kullanılan analiz yetenekleri operatörlerin işlerini çok kolaylaştırır, riskler önceden tespit edilir ve olaylar henüz gerçekleşmeden engellenebilir. 

Alanların istenen şekilde yönetilmesi için ayrıntılı planlama, ayrıntılı kural koyabilme ve doğru alarm üretimi özellikleri ile öne çıkar.

Sistemler üzerinde insan veya araçlar ayrı ayrı tanımlanabilir, geçiş yönüne göre, belirlenen alanda kalma, belirlenen alana giriş veya çıkış, nesne bırakma veya nesne kaybolması gibi analizler yine sistem üzerinde istenirse birçok farklı kombinasyonla oluşturulabilir.

Yetkisiz giriş yapan kişi yada araçlar, yapılandırılan analizlere göre var ise PTZ kameralar tarafından takibe alınabilir.

Bu temel analizlerin yanında kişilerin kıyafetlerine ya da görünüşlerine göre hızlı ve pratik arama kameralar tarafından çok kısa sürede yapılabilir.

Gelişen teknolojiler sayesinde analizli olmayan kameralar üzerindeki olağan görüntüden farklı bir durum oluşması halinde bile operatöre uyarı gönderilebilir.

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!

0 312 442 07 00

Copyright © Akay Güvenlik 2024 | Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım: Teknobay
WHATSAPP HATTI