Günümüzde her kişi ve kuruluşun gereksinimi olan güvenliği AKAY GÜVENLİK 1994 yılından bu yana profesyonel olarak yapmaktadır.

Hırsızlık olaylarının artması sonucu şirketimiz birçok önlem almış ve bunları hayata geçirmede büyük adımlar atmıştır. Alarm İzleme Merkezini kurarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Ayrıca şirketimiz elektronik güvenlik sektöründe gelişimi ve değişimi yakalamak, profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle sektörel başarı çizgisini yükselterek istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir.

Akay Güvenlik Alarm Sistemleri satış öncesi ve satış sonrası,bayii ve son kullanıcıya teknik destek hizmeti sunmakta ve ürün satışına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bayiye yönelik ürün desteği, son kullanıcıya yönelik projelendirme, konfigürasyon oluşturma, teklif hazırlama, kurulacak sisteme ait süpervizörlük yapma, devreye alma, eğitim ve periyodik bakım çalışmaları da faaliyetleri arasındadır.

Günümüzde elektronik güvenlik sektöründe üretilen her türlü ileri teknoloji ve bilgisayar destekli sofistike ürünleri, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek şekilde tasarlayan, donatan ve devreye alınmasını sağlayan güçlü mühendislik kadrolarına sahiptir. Satış sonrası hizmetleri de yine bu güçlü mühendislik kadrosu desteği ile yürütülmektedir.

Yaptığı çalışmalarda kaliteyi ve sağlamlığı ön planda tutarak, ekonomik ve aynı zamanda yüksek performans ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetler kapsamında, arızaya en hızlı şekilde ulaşarak destek hizmetlerinde de rakipsiz konuma yerleşmiştir.


 
 

ANASAYFA | İZLEME MERKEZİ | FİRMAMIZ | REFERANSLAR | ÜRÜNLER | LİNKLER | İLETİŞİM

Copyright ©Akay Güvenlik Alarm Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
Kent-Koop Mahallesi 1862. Sokak B2 Blok No: 12/2 Yenimahalle ANKARA  --- Tel: 0.312 442 07 00 Fax: 0.312 439 23 33
akay@akayguvenlik.com.tr